Skip to content

Yoga

Precvičujeme základne prvky jogy, zameriavame sa na správne držanie tela pri cvičení a detailné prevedenie každej pozície. Učíme klientov vybudovať si silný fyzický základ potrebný pre náročnejšie jogové asány, je vhodný takmer pre všetkých – začiatočníkov, pokročilých, starších ľudí a aj pre tých, čo majú zdravotné problémy.

Tréning je tak relaxačný, ako aj dynamický a silový. Veľká pozornosť sa kladie na správne dýchanie a jeho prepojenie s celým telom, čo je veľmi dôležitá časť pre zvládnutie hlbšej koncentrácie a rovnováhy. Joga je cvičenie, pri ktorom ide o duševno-telesnú cestu k poznaniu seba samého.

Pravidelné cvičenie čistí myseľ, odstraňuje bolesti chrbta, naťahuje a spevňuje svalstvo a svalové úpony, stimuluje nervový systém, priaznivo vplýva na kardiovaskulárny systém, odbúrava tuk. Výhodou jogy je to, že uvoľní, posilní a zaťaží súmerne svalstvo na celom tele.

Je ideálna na odstránenie v súčasnosti rozšíreného civilizačného nedostatku nerovnováhy svalov – disbalancie. Každý pohyb sa vykonáva vhodným tempom pre cvičiacu osobu. Trénery sa sústredia i na to, aby viedli klientov k správnemu spôsobu dýchania, čo je pri tomto cvičení veľmi dôležité.

Skupinové cvičenia - Yoga

pondelokutorokstredaštvrtokpiatoksobotanedeľa
19:00

Peťka

Yoga Oudoor

19:00-20:00

60min / 5€