Squashové kurty

Čakajú na Vás 4 profesionálne kurty ASB, ktoré spĺňajú všetky štandardy WSF (World Squash Federation) a je na nich možné hrať aj najvyššie Slovenské ako aj medzinárodné squashové súťaže.

Pravidelne sa u nás hrá Slovenská squashová 1. a 2. LIGA, turnaje SSQA kategórie A, B, C. 

Zázemie kurtov poskytuje skvelý a komfortný pohľad na jednotlivé kurty, kde si diváci môžu vychutnať ten najlepší squash na Slovensku.

Turnaje zabezpečujeme nielen po technickej stránke, ale aj organizačne a personálne. Usporadúvame napr. aj firemné turnaje, kde pripravíme turnaj od registrácie hráčov, rozlosovania až po rozhodovanie či catering. To znamená kvalitný full servis od A po Z.

 

Každoročne usporadúvame aj domáci turnaj “Kapustnica cup”, ktorého sa zúčastňuje veľa našich priateľov, známych a fanúšikov squashu. Celý deň plný squashových zápasov, dobrého jedla a pitia spolu so skvelou zábavou sa stal už dlhoročnou tradíciou.

Škola squashu

(nielen) pre deti a mládež

PONDELOK / UTOROK / ŠTVRTOK (od 16:00 a 17:00)

Squashová škola pod vedením skúsených trénerov u nás funguje už od roku 1998. Vyšlo z nej veľa úspešných juniorov, športových hráčov ale aj mnoho zapálených amatérov.

Squash môžu deti trénovať už od útleho veku cca. 5 rokov, avšak záleží aj na telesnej stavbe dieťaťa a jeho pohybovej vyspelosti. Talentované deti robia pokroky už po niekoľkých tréningoch, nielen v hre, ale aj vo svojich cvičebných návykoch ako aj psychickej odolnosti.

Tréningy prebiehajú väčšinou 1 až 2krát do týždňa – presnejšie PONDELOK / UTOROK / ŠTVRTOK od 16:00 a od 17:00. 

Je možné si však dohodnúť aj individuálne podľa potreby a možnostiach detí ale aj rodičov. Vo všeobecnosti je však možné mať individuálny tréning kedykoľvek.

V začiatkoch dieťa trénuje s ďalšími deťmi (max +3) na jednom kurte, čo zabezpečuje aj vyššiu motiváciu hrať a buduje individuálnu súťaživosť. Samozrejme na všetko dohliada skúsený tréner, ktorý deti učí a zabezpečuje, aby bola hra bezpečná a primeraná schopnostiam detí. Tréner rodičom tiež rád poradí a pomôže vybrať napr. vhodnú výstroj pre vaše dieťa, raketu či obuv.

Avšak na začiatku nie je nutnosťou mať vlastnú raketu. Na squash centre ich máme dosť a radi vybavenie požičiame. Vašim deťom stačí len obuv s bielou podrážkou a elán do tréningu. 

V prípade záujmu prihlásiť vaše dieťa do squashovej školy, kontaktujte priamo Vami vybraného trénera alebo napíšte email na pionierska@squashcentrum.sk.

Radi Vám poskytneme viac informácii a prípadne podáme konzultáciu, ako najlepšie využiť telesný potenciál vášho dieťaťa.

Škola squashu funguje pre deti týchto vekových kategórií:
Základné informácie v skratke:
  • Trénuje sa PON / UTO / ŠTV v časoch od 16h a od 17h
  • Tréning trvá vždy hodinu
  • Pomôcky na tréning(raketu, loptičky) zapožičiame grátis
  • Možnosť tréningu individuálne alebo v skupine 2-4 deti
  • Dôraz sa kladie na všeobecný pohybový rozvoj dieťaťa
  • Cena skupinového tréningu: od 8€/h
  • Cena individuálneho tréningu: 30 €

Amatérska liga

Nový rezervačný systém Vám, ktorý sú súčasťou internetovej amatérskej ligy, upraví lepšie cenové podmienky na kurt priamo na meno. Tak ak hráš amatérsku ligu, napíš na : pionierska@squashcentrum.sk pre lepšie podmienky a viac informácií o možnostiach amatérskeho squashu. 

Vážime si, že ste našimi klientami a sme radi, že tento krásny šport môžeme podporovať spolu…