Skip to content

Squashové kurty

Čakajú na Vás 4 profesionálne kurty ASB, ktoré spĺňajú všetky štandardy WSF (World Squash Federation) a je na nich možné hrať aj najvyššie Slovenské ako aj medzinárodné squashové súťaže.

Pravidelne sa u nás hrá Slovenská squashová extraliga, turnaje SSQA kategórie A, B, C. 

Zázemie kurtov poskytuje skvelý a komfortný pohľad na jednotlivé kurty, kde si diváci môžu vychutnať ten najlepší squash na Slovensku.

Turnaje zabezpečujeme nielen po technickej stránke, ale aj organizačne a personálne. Usporadúvame napr. aj firemné turnaje, kde pripravíme turnaj od registrácie hráčov, rozlosovania až po rozhodovanie či catering. To znamená kvalitný full servis od A po Z.

 

Každoročne usporadúvame aj domáci turnaj “Kapustnica cup”, ktorého sa zúčastňuje veľa našich priateľov, známych a fanúšikov squashu. Celý deň plný squashových zápasov, dobrého jedla a pitia spolu so skvelou zábavou sa stal už dlhoročnou tradíciou.

Dušan

Dušan

0904 358 139
Klára

Klára

0940 810 251
Lukáš

Lukáš

0918 785 332
Ontong Daniel

Ontong Daniel

+421 910 217 058
Zuzka

Zuzka

0908 352 228

Škola squashu

(nielen) pre deti a mládež

Squashová škola pod vedením skúsených trénerov u nás funguje už od roku 1998. Vyšlo z nej veľa úspešných juniorov, športových hráčov ale aj mnoho zapálených amatérov.

Squash môžu deti trénovať už od útleho veku cca. 5 rokov, avšak záleží aj na telesnej stavbe dieťaťa a jeho pohybovej vyspelosti. Talentované deti robia pokroky už po niekoľkých tréningoch, nielen v hre, ale aj vo svojich cvičebných návykoch ako aj psychickej odolnosti.

Tréningy prebiehajú väčšinou dva krát do týždňa v časoch medzi 14:00h a 17:00h. Dni a čas sa dohaduje individuálne podľa potreby a možnostiach detí ale aj rodičov. Vo všeobecnosti je však možné mať individuálny tréning kedykoľvek.

V začiatkoch dieťa trénuje s ďalšími deťmi (max +2) na jednom kurte, čo zabezpečuje aj vyššiu motiváciu hrať a buduje individuálnu súťaživosť. Samozrejme na všetko dohliada skúsený tréner, ktorý deti učí a zabezpečuje, aby bola hra bezpečná a primeraná schopnostiam detí. Tréner rodičom tiež rád poradí a pomôže vybrať napr. vhodnú výstroj pre vaše dieťa, raketu či obuv.

V prípade záujmu prihlásiť vaše dieťa do squashovej školy, kontaktujte priamo Vami vybraného trénera alebo napíšte email na pionierska@squashcentrum.sk.

Radi Vám poskytneme viac informácii a prípadne podáme konzultáciu, ako najlepšie využiť telesný potenciál vášho dieťaťa.

Škola squashu pre deti od 8 do 15 rokov pokračuje aj v sezóne 2019/2020

  • Trénuje sa po/ut a štv/pia v časoch od 14:30 do 17:00
  • Dôraz sa kladie na všeobecný pohybový rozvoj dieťaťa
  • Pomôcky na tréning(raketu, loptičky) zapožičiame grátis
  • Možnosť tréningu individuálne alebo v skupine 2-4 deti
  • Cena skupinového tréningu: od 6€/h
  • Cena individuálneho tréningu: 20 €
  • Kontakt: 0904358139 (Dušan Lorinčík), 0918785332 (Lukáš Tužinčin), 0908352228 (Zuzka Majdeková)

Amatérska liga

Nový rezervačný systém Vám, ktorý sú súčasťou internetovej amatérskej ligy, upraví lepšie cenové podmienky na kurt priamo na meno. Tak ak hráš amatérsku ligu, napíš na : pionierska@squashcentrum.sk pre lepšie podmienky a viac informácií o možnostiach amatérskeho squashu. 

Vážime si, že ste našimi klientami a sme radi, že tento krásny šport môžeme podporovať spolu…