Skip to content

Squashové kurty

Čakajú na Vás 4 profesionálne kurty ASB, ktoré spĺňajú všetky štandardy WSF (World Squash Federation) a je na nich možné hrať aj najvyššie Slovenské ako aj medzinárodné squashové súťaže.

Pravidelne sa u nás hrá Slovenská squashová extraliga, turnaje SSQA kategórie A, B, C. 

Zázemie kurtov poskytuje skvelý a komfortný pohľad na jednotlivé kurty, kde si diváci môžu vychutnať ten najlepší squash na Slovensku.

Turnaje zabezpečujeme nielen po technickej stránke, ale aj organizačne a personálne. Usporadúvame napr. aj firemné turnaje, kde pripravíme turnaj od registrácie hráčov, rozlosovania až po rozhodovanie či catering. To znamená kvalitný full servis od A po Z.

 

Každoročne usporadúvame aj domáci turnaj “Kapustnica cup”, ktorého sa zúčastňuje veľa našich priateľov, známych a fanúšikov squashu. Celý deň plný squashových zápasov, dobrého jedla a pitia spolu so skvelou zábavou sa stal už dlhoročnou tradíciou.

Dušan

Dušan

0904 358 139
Lukáš

Lukáš

0918 785 332

Škola squashu

(nielen) pre deti a mládež

Squashová škola pod vedením skúsených trénerov u nás funguje už od roku 1998. Vyšlo z nej veľa úspešných juniorov, športových hráčov ale aj mnoho zapálených amatérov.

Squash môžu deti trénovať už od útleho veku cca. 5 rokov, avšak záleží aj na telesnej stavbe dieťaťa a jeho pohybovej vyspelosti. Talentované deti robia pokroky už po niekoľkých tréningoch, nielen v hre, ale aj vo svojich cvičebných návykoch ako aj psychickej odolnosti.

Tréningy prebiehajú väčšinou dva krát do týždňa v časoch medzi 14:00h a 17:00h. Dni a čas sa dohaduje individuálne podľa potreby a možnostiach detí ale aj rodičov. Vo všeobecnosti je však možné mať individuálny tréning kedykoľvek.

V začiatkoch dieťa trénuje s ďalšími deťmi (max +2) na jednom kurte, čo zabezpečuje aj vyššiu motiváciu hrať a buduje individuálnu súťaživosť. Samozrejme na všetko dohliada skúsený tréner, ktorý deti učí a zabezpečuje, aby bola hra bezpečná a primeraná schopnostiam detí. Tréner rodičom tiež rád poradí a pomôže vybrať napr. vhodnú výstroj pre vaše dieťa, raketu či obuv.

V prípade záujmu prihlásiť vaše dieťa do squashovej školy, kontaktujte priamo Vami vybraného trénera alebo napíšte email na trener@squash.test.

Radi Vám poskytneme viac informácii a prípadne podáme konzultáciu, ako najlepšie využiť telesný potenciál vášho dieťaťa.

Škola squashu pre deti od 8 do 15 rokov pokračuje aj v sezóne 2019/2020

  • Trénuje sa po/ut a štv/pia v časoch od 14:30 do 17:00
  • Dôraz sa kladie na všeobecný pohybový rozvoj dieťaťa
  • Pomôcky na tréning(raketu, loptičky) zapožičiame grátis
  • Možnosť tréningu individuálne alebo v skupine 2-4 deti
  • Cena skupinového tréningu: od 6€/h
  • Cena individuálneho tréningu: 20 €
  • Kontakt: trener@squash.test, 0904358139 (Dušan Lorinčík), 0918785332 (Lukáš Tužinčin)

Amatérska liga

Nový rezervačný systém nám dovoľuje prednastaviť lepšie cenové podmienky na kurt priamo na meno, tak ak hráš amatérsku ligu, tak napíš na : pionierska@squash.test

Vážime si, že ste našimi klientami a sme radi, že tento krásny šport môžeme podporovať spolu…