Kto sme

Športové centrum Pionierska sa nachádza v Bratislave na Legérského 3, kúsok od račianskeho mýta. Športové centrum má dlhú históriu, datujeme ho k roku 2000. Toto centrum je veľmi obľúbené pretože sa v ňom nachádza veľa možností na športovanie, či už pre mužov, ženy, ale aj deti a postupne chceme zaintegrovať aj staršie ročníky. 
 
Naše športovisko je vybavené 4 squashovými kurtami, funkčne zameraným fitness centrom, a krásnou veľkou športovou halou, v ktorej sú cvičenia ako klasické aerobiky, tabata, a pod. Táto hala ponúka aj možnosť na prenájom pre rôzne akcie, workshopy, hranie pingpongu a pod. 
 
Pre tieto atribúty sme sa rozhodli v júni 2019 kompletne zrekonštruovať celú budovu a vniesť do nej prvky moderného vybavenia s príjemnou atmosférou a kvalitným vybavením. Squashové kurty sme celé vymenili – parkety, steny, svetlá, ktorú spĺňajú kritéria profesionálnych kurtov po každej stránke. Fitness centrum je prevažne vybavené strojmi značky Nautilus a Lifemaxx, a je zamerané na funkčný tréning. Športová hala má aj športové vybavenie v cene, ako sú žinienky, váhy vo forme jednoručiek alebo aj kotúčov na tyče, taktiež sú k dispozícii 2 pingpongové stoly. 
 
Celé centrum je vybavené vzduchotechnikou, aj klímou, čo znamená že okrem ochladenia a oteplovania vzduchu dochádza aj k nútenej cirkulácii vzduchu (výmena vnútorného vzduchu za vonkajší), čo vo výsledku urobí čerstvý vzduch so správnou teplotou na športovanie.  
 
V neposledom rade ponúkame skúsených 3 kondičných trénerov (každý zameraný na niečo iné), kvalitné precvičovateľky, a 2 squashových trénerov.

Ostatné naše priestory

V našich priestoroch nájdete aj Body-relax, ktorého súčasťou je saunová časť a časť na masáže, X body, a pedikérka. 

Viac sa dozviete na stánkach:

 

Klubová karta

Každý klient, ktorý navštívi naše športové centrum, môže získať klubovú kartu. Túto kartičku klientovi poskytujeme zdarma. Je potrebné vyplniť evidenčný formulár, v ktorom klient vyplní meno a priezvisko, e mailovú adresu a telefónne číslo. Tento proces zaberie max 1-2min. 

Ak klient zadá telefónne číslo, automaticky mu bude prichádzať pripomenutie rezervácii 24hod pred začatím športovej činnosti. Ak zadá klient mailovú adresu, tak mu budú chodiť výpisy z každej návštevy u nás, a prehľad minutia kreditu. 

Po vyplnení evidenčného formulára dostane identifikačnú kartu, ktorá slúži ako identifikátor. Výhodou klubovej karty je možnosť zakúpiť si permanentky, pracovať v online objednávacom systéme a taktiež možnosť zložiť si kredit v akéjkoľvek výške, a pri návštevách z tohto kreditu len odrátavať či už veci za barom, alebo samotné cvičenia. 


Výhody registrácie

  1. S rezerváciou sa už nemôže stať že prídete na obľúbené cvičenie a bude obsadené.
  2. Vďaka uvedeniu mailu na evidenčnom formulári budete dostávať informácie o zostatku kreditu, a taktiež aj súhrn využitých služieb plus zakúpeného tovaru pri poslednej návšteve
  3. Zadaním Vášho telefónneho čísla budete informovaný o nasledujúcej rezervácii 24hod dopredu
  4. Keď máte dobitý kredit na karte nemusíte platiť hotovosťou ani tovar, ani služby čo šetrí čas a spríjemňuje celý proces pri bare

Rezervačný systém

Z kreditu na klubovej karte sa dajú platiť služby, a taktiež aj tovar na bare. 

Squash a taktiež aj skupinové cvičenia sa dajú rezervovať ONLINE. Kredit si môžte dobiť za barom, alebo aj cez platobnú bránu počas rezervácie.