Skip to content

Kto sme

Športové centrum Pionierska sa nachádza v Bratislave na Legérského 3, kúsok od račianskeho mýta. Športové centrum má dlhú históriu, datujeme ho k roku 2000. Toto centrum je veľmi obľúbené pretože sa v ňom nachádza veľa možností na športovanie, či už pre mužov, ženy, ale aj deti a postupne chceme zaintegrovať aj staršie ročníky. 
 
Naše športovisko je vybavené 4 squashovými kurtami, funkčne zameraným fitness centrom, a krásnou veľkou športovou halou, v ktorej sú cvičenia ako klasické aerobiky, tabata, a pod. Táto hala ponúka aj možnosť na prenájom pre rôzne akcie, workshopy, hranie pingpongu a pod. 
 
Pre tieto atribúty sme sa rozhodli v júni 2019 kompletne zrekonštruovať celú budovu a vniesť do nej prvky moderného vybavenia s príjemnou atmosférou a kvalitným vybavením. Squashové kurty sme celé vymenili – parkety, steny, svetlá, ktorú spĺňajú kritéria profesionálnych kurtov po každej stránke. Fitness centrum je prevažne vybavené strojmi značky Nautilus a Lifemaxx, a je zamerané na funkčný tréning. Športová hala má aj športové vybavenie v cene, ako sú žinienky, váhy vo forme jednoručiek alebo aj kotúčov na tyče, taktiež sú k dispozícii 2 pingpongové stoly. 
 
Celé centrum je vybavené vzduchotechnikou, aj klímou, čo znamená že okrem ochladenia a oteplovania vzduchu dochádza aj k nútenej cirkulácii vzduchu (výmena vnútorného vzduchu za vonkajší), čo vo výsledku urobí čerstvý vzduch so správnou teplotou na športovanie.  
 
V neposledom rade ponúkame skúsených 3 kondičných trénerov (každý zameraný na niečo iné), kvalitné precvičovateľky, a 2 squashových trénerov.

Fit bar a recepcia

V našich priestoroch si po zápase alebo cvičení môžete vždy oddýchnuť, prípadne sa posilniť nie len chutnou kávou ale aj sviežim čapovaným pivom. V bare máme pre vás pripravené proteínové tyčinky a nápoje, iontové nápoje, klasické nealko nápoje a samozrejme aj na zahriatie niečo tvrdšie.

V letnom období ponúkame pre mlsné jazýčky nanuky, a dobre vychladenú pravú čapovanú kofolu a v zimnom období na zahriatie teplý čajík s medom.

Prostredie je príjemné či už len tak na posedenie, na stretnutie priateľov, alebo posedenie mamičiek s detičkami. V každom prípade sú tu pre Vás naše tri recepčné, ktoré Vás milo pri bare obslúžia a urobia čo sa bude dať, aby ste sa u nás cítili výborne.