Zuzka

Zuzka ma vyštudovanú Fakultu Telesnej výchovy a športu v Bratislave na katedre gymnastiky,tancov a úpolov, kde skončila ako diplomovaný tréner.
Okrem toho ma skončenú Špeciálnu pedagogiku na Pedagogickej fakulte v Bratislave.
Má niekoľkoročnú prax v oblasti vzdelávania detí a mládeže, keďže pôsobila ako učiteľ telesnej  výchovy a biológie a popritom viedla aj tréningy všeobecnej pohybovej prípravy pre deti a taktiež mala plavecké tréningy pre deti.
Za pedagogickú činnosť s deťmi v predchádzajucom období získala aj  Cenu Primátora mesta Bratislavy.
Zuzka má bohaté tanečné skúsenosti, nakoľko od malička pôsobila niekoľko rokov vo folklórnom súbore a taktiež tancovala vo viacerých divadelných hrách a muzikáli.
Svoje trénersko-tanečné schopnosti využila aj pri príprave ľudovej choreografie do tanečnej súťaže Bailando.
Zuzka máva u nás tréningy všeobecnej pohybovej prípravy  pre deti predškolského a školského veku, kde sa im naplno s dalšími trénerkami venujú a ukazujú, že pohyb môže byť aj zábavný  a pritom zdraviu veľmi prospešný.
Touto hravou formou zdokonaľujú u detí všetky kondičné a koordinačné schopnosti.
Detičky, ktoré prejdú cez ich ruky,  budú s radosťou  ovládať  všetky základne všeobecne pohybové  a gymnastické činnosti, čo v dnešnej dobe u detí nie je samozrejmosťou 🙂
Zuzka sa  taktiež okrem detských tréningov  u nás venuje skupinovému cvičeniu pre dospelých- Jumpingu, čo je dynamicko- kondično- silový tréning na malých trampolínkach.
Ma niekoľkoročnú prax v Jumping tréningu pre dospelých a precvičuje ho na viacerých miestach. 

pondelokutorokstredaštvrtokpiatoksobotanedeľa
17:00

Zuzka

Jumping

17:05-18:05

60min / 6€

Zuzka

Jumping

17:05-18:05

60min / 6€

19:00

Zuzka

Jumping

19:15-20:15

60min / 6€

Naši trenéri