Klubová karta

Každý klient, ktorý navštívi naše športové centrum, môže získať klubovú kartu. Túto kartičku klientovi poskytujeme zdarma. Je potrebné vyplniť evidenčný formulár, v ktorom klient vyplní meno a priezvisko, e mailovú adresu a telefónne číslo. Tento proces zaberie max 1-2min. 

Ak klient zadá telefónne číslo, automaticky mu bude prichádzať pripomenutie rezervácii 24hod pred začatím športovej činnosti. Ak zadá klient mailovú adresu, tak mu budú chodiť výpisy z každej návštevy u nás, a prehľad minutia kreditu. 

Po vyplnení evidenčného formulára dostane identifikačnú kartu, ktorá slúži ako identifikátor. Výhodou klubovej karty je možnosť zakúpiť si permanentky, pracovať v online objednávacom systéme a taktiež možnosť zložiť si kredit v akéjkoľvek výške, a pri návštevách z tohto kreditu len odrátavať či už veci za barom, alebo samotné cvičenia. 


Výhody registrácie

  1. S rezerváciou sa už nemôže stať že prídete na obľúbené cvičenie a bude obsadené.
  2. Vďaka uvedeniu mailu na evidenčnom formulári budete dostávať informácie o zostatku kreditu, a taktiež aj súhrn využitých služieb plus zakúpeného tovaru pri poslednej návšteve
  3. Zadaním Vášho telefónneho čísla budete informovaný o nasledujúcej rezervácii 24hod dopredu
  4. Keď máte dobitý kredit na karte nemusíte platiť hotovosťou ani tovar, ani služby čo šetrí čas a spríjemňuje celý proces pri bare

Rezervačný systém

Z kreditu na klubovej karte sa dajú platiť služby, a taktiež aj tovar na bare. 

Squash a taktiež aj skupinové cvičenia sa dajú rezervovať ONLINE. Kredit si môžte dobiť za barom, alebo aj cez platobnú bránu počas rezervácie.