Skip to content

SOM®

SOM® tréning je dokonale prepracovaný rysovací, redukčný a kardio tréning, ktorý rešpektuje všetky zásady fitness sveta. Ide o motivujúce skupinové cvičenie, pre každého kto chce docieliť štíhle vyrysované telo a zbaviť sa tukových zásob.  Každá hodina ma iné zameranie a účel. Striedajú sa tréningy silové(rysovacie), intervalové (kondičné) a kardio (aeróbne).Pri tréningu sa využíva najmä cvičenie vlastnou váhou, ale aj menšie činky jednoručky a stepy. 

Všetky tréningy sa nesú v duchu motta „POHYB JE ENERGIA“. Cez pohyb realizuje každý seba – precítiť svoje telo, precítiť plynulosť pohybu, vytvoriť v svale kontrakciu a následne ho vedieť voľniť. Pozornosť sa kladie na prevedenie cvikov. Okrem rysovania tela a budovania funkčného svalstva vám SOM® tréning pomôže získať vnútornú silu. Vďaka cvičeniu sa  udržiava telo a myseľ v dobrej kondícii a aktivite. 

Samotné cvičenie dokáže pekne prečistiť hlavu po náročnom dni.

Hodina je vhodná pre všetkých: pre mužov, pre ženy i páry rôzneho veku, skrátka pre ľudí ktorí chcú byť v kondícii a súčasne si dobiť energiu.