Skip to content

Renovácie priestorov

Milí naši zákazníci!

Počas mesiaca júl sa nám podarilo Vaše obľúbené športovisko zveľadiť nasledovne:

  1. Zaviedli sme vzduchotechniku s nútenou cirkuláciou plus klimatizáciu, čiže budete v celom centre športovať s príjemným vychladením a súčasne aj čerstvým vzduchom – táto vzájomná synergia bude fungovať cca od polky augusta.
  2. Renovovali sme kompletne všetky štyri kurty, pod renomovanou firmou ASB. Tretí kurt je ako prvý na Slovensku s prednou SKLENENOU stenou! Pre hráčov ktorí majú tento typ radi si prídu na svoje, taktiež ako aj hráči, ktorých bude čakať turnaj, ktorý sa bude odohrávať na sklenenom kurte!
  3. Náš bar je vymenený, zostavený tak, že v ňom bude viac priestoru čo spríjemní prácu, a taktiež to komplexne prinesie lepšiu atmosféru v športovom centre
  4. Fitness centrum je od základov zmenené, s cieľom vytvoriť lepšie podmienky pre funkčný tréning, a taktiež priestor pre cvičiacich, nakoľko stroje budú komplexné a pritom zaberajúce menej priestoru. V poslednom rade nemôžeme zabudnúť na doplnenie fitness centra kardio zónou pred kurtom č.4, kde budú dva bežiace pásy a jeden profi bicykel.
  5. Priestor centra je moderne a účelne koncipovaný, aby poskytol dostatok priestoru a pohodlia pre hráčov aj divákov, súčasne aj návštevníkom centra.   
  6. Tí, ktorí navštevujú halu sa môžu tešiť s vybrúsených a nalakovaných parkiet, zavedenie takisto vzduchotechniky a klímy, a jej vymaľovanie. Hala je naozaj krásne priestranná a je ideálna na skupinové cvičenia s výborným ozvučením.
  7. Body-relax je zrenovovaný, taktiež priestory pre vykonávanie pedikúry. Masáže a pedikúru si tak môžete vychutnať v krásnych nových priestoroch.

Čo nás čaká a neminie

  1. Na prvom mieste musíme uviesť jednoznačne šatne. Uvedomujeme si, že to je veľký tŕň v oku, a tak by sme to v priebehu pár týždňov chceli sprocesovať. Squash centrum sa nebude zatvárať ale postupne sa budú robiť každá šatňa so suplovaním s ostatnými šatňami takže budú šatne, rozdelené na mužskú a ženskú, stále dostupné aj so sprchami.
  2. Toalety – podobne ako šatne.

Veríme že sa Vám nový design a veci s rekonštrukciou páčia, a Vaše puto s týmto športovým centrom len zosilnie.

Tešíme sa na ďalšie spoločné športové výkony a veríme, že spoločnými silami toto športové centrum bude naďalej rozkvitať a držať si svoju kvalitu.