Squashové rakety a vybavenie

Ponúkame široký sortiment squashových rakiet svetových značiek ako napr. Technifibre, Head, Olivier, Karakal ale i ďalšie. Z niekoľko desiatok modelov vhodných pre začiatočníkov ako aj z profesionálnych TOP modelov si určite vyberiete!

U nás si môžete pred kúpov raketu otestovať priamo na kurte!

 

Služby

Vypletanie rakiet

Výplety rôznych značiek od 7,30 Eur + 4,30 Eur za vypletenie

Ponúkame výplety značiek Ashway, Tecnifibre, Klipp.

 

Požičovňa rakiet - od 1,50 Eur

Loptička - 0,60 Eur

Tréneri squash / fitnes - od 15 Eur / tréning

Tréningové plány - od 10 Eur

Squashový kanón - od 7 Eur / h

 

Ako kupovať squashovú raketu?

Raketu si hráč vyberá podľa svojej výkonnosti a štýlu hry. Začiatočníci môžu skúsiť aj napr. hliníkové rakety, ale vo všeobecnosti odporúčame kupovať rakety z kompozitných materiálov. Najlepšie je raketu vyberať v squash centre, kde si ju môžete pred kúpou vyskúšať.
Rakety vyvážené do hlavy majú vyšsiu razanciu, ale treba silnejšiu ruku na jej dobré ovládanie. Naopak vyvážené rakety sú ľahšie a rýchlejšie ovládateľné avšak s nižšiou razanciou.

Vyberte si z ponuky 3-4 modely rakiet, ktoré sa Vám pozdávajú a choďte si ju vyskúšať na kurt. Každé dobré squashcentrum Vám to bez problémov umožní.
S každou si dajte pár úderov - forhand - backhand. Tak najlepšie zistíte, či je raketa pre Vás vhodná a či Vám "sedí do ruky". Porovnaním si potom vyberte, tú, z ktorej máte najlepší pocit. Ak preferujete niektorú zo známych značiek (ktoré majú široký sortiment rakiet) určite si svoju raketu nájdete.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pio_shop

 

 

            Facebook         youtube         fotogaleria