Škola squashu (nielen) pre deti a mládež

Squashová škola pod vedením skúsených trénerov u nás funguje už od roku 1998. Vyšlo z nej veľa úspešných juniorov, športových hráčov ale aj mnoho zapálených amatérov.

Medzi tých najúspešnejších sa radí napr. Maťo Hrnčiřík, Peter Hrúzik, Aďa Malinová, Miška Malinová, Veronika Kučerová, Viktória Feitscherová, ale aj Šimon Trančík, Braňo Tomko....

 

Squash môžu deti trénovať už od útleho veku cca. 5 rokov, avšak záleží aj na telesnej stavbe dieťaťa a jeho pohybovej vyspelosti. Talentované deti robia pokroky už po niekoľkých tréningoch, nielen v hre, ale aj vo svojich cvičebných návykoch ako aj psychickej odolnosti.

Tréningy prebiehajú väčšinou dva krát do týždňa v časoch medzi 14:00h a 17:00h. Dni a čas sa dohaduje individuálne podľa potreby a možnostiach detí ale aj rodičov. Vo všeobecnosti je však možné mať individuálny tréning kedykoľvek.

V začiatkoch dieťa trénuje s ďalšími deťmi (max +2) na jednom kurte, čo zabezpečuje aj vyššiu motiváciu hrať a buduje individuálnu súťaživosť. Samozrejme na všetko dohliada skúsený tréner, ktorý deti učí a zabezpečuje, aby bola hra bezpečná a primeraná schopnostiam detí. Tréner rodičom tiež rád poradí a pomôže vybrať napr. vhodnú výstroj pre vaše dieťa, raketu či obuv.

 

V prípade záujmu prihlásiť vaše dieťa do squashovej školy, kontaktujte nás na čísle 0910 20 30 40 alebo emailom na office@squashcentrum.sk. Radi Vám poskytneme viac informácii a prípadne podáme konzultáciu, ako najlepšie využiť telesný potenciál vášho dieťaťa.

 

                                      


Naši tréneri

dusan_lorincik

 

marek_manik

 

martin_manik

 

 

 

 

 

   Facebook         youtube         fotogaleria