Squashové kurty

Čakajú na Vás 4 profesionálne kurty ASB, ktoré spĺňajú všetky štandardy WSF (World Squash Federation) a je na nich možné hrať aj najvyššie Slovenské ako aj medzinárodné squashové súťaže.

Pravidelne sa u nás hrá Slovenská squashová extraliga, turnaje SSQA kategórie A, B, C ako aj juniorské, ženské či seniorské turnaje. Ako perličku treba spomenúť aj turnaje štvorhier, ktoré sú na Slovensku unikátne a divácky veľmi príťažlivé.

  animated_gif

 

CENNIK

Foto_kurty

 

Zázemie kurtov poskytuje skvelý a komfortný pohľad na jednotlivé kurty, kde si diváci môžu vychutnať ten najlepší squash na Slovensku.

Turnaje zabezpečujeme nielen po technickej stránke, ale aj organizačne a personálne. Usporadúvame napr. aj firemné turnaje, kde pripravíme turnaj od registrácie hráčov, rozlosovania až po rozhodovanie či catering. To znamená kvalitný full servis od A po Z.

 

Každoročne usporadúvame aj domáci turnaj "Kapustnica cup", ktorého sa zúčastňuje veľa našich priateľov, známych a fanúšikov squashu. Celý deň plný squashových zápasov, dobrého jedla a pitia spolu so skvelou zábavou sa stal už dlhoročnou tradíciou.
                                      

Zaujímavé linky

Slovenská Squashová Asociácia SSQA - www.squash.sk

Stránka Majstrovstiev Slovenska v squashi - www.squash-ms.sk

Európska Squashová Asociácia ESF - www.europeansquash.com

Svetová Squashová Federácia WSF - www.worldsquash.org

Profesionálna Squashová Asociácia PSA - www.psa-squash.com  

 


Klub 1.SSK Bratislava

1. Slovenský Squash Klub Bratislava

Jeden z najúspešnejších klubov na Slovensku! V súčasnosti za 1.SSK Bratislava hrá aj súčasná Slovenská jednotka a trojnásobný Majster Slovenska Marek Manik ako aj niekoľkonásobná Majsterka Slovenska Linda Hrúziková.
Dobré meno robia klubu aj hráči ako Dušan Lorinčík (7.pozícia v rebríčku SSQA), Ivan Tomko (9. pozícia) a ďalší...          

                                                                  ...viac informácií o klube


Škola squashu

Venujeme sa juniorskému squashu neprestajne už viac ako 11 rokov. Z našich squashových "lavíc" vyšlo už niekoľko kvalitných hráčov a hráčok, ktorí úspešne naďalej rozvíjajú svoj talent a robia dobré meno tomuto športu. Radia sa medzi nich sestry Malinové, Peter Hrúzik alebo Maťo Hrčiřík. Pridajte sa k nám! Príďte sa pozrieť na naše tréningy a staňte sa členom nášho kolektívu!                                             

                                                        ...viac informácií o škole squashu

 

 

Tréningový squashový kanón

 

V ponuke máme aj automatický squashový kanón, ktorý sa dá využiť pri tréningoch alebo aj miesto sparingpartnera. Nie je nutné "ručne" nahadzovať lopty a hráč môže donekonečna trénovať a odstraňovať svoje slabé stránky.

 

 

   Facebook         youtube         fotogaleria